Spartoo používá cookies. Pokračováním v používání stránky dáváte souhlas s jejich používáním.   Souhlasím. 
Slevy : Až -60%! Mám zájem >
Spartoo
účet
oblíbené
0 nákupní košík
Menu

48236 výsledků

Obuv pro dívky a chlapce od 12 do 16 let

100% trendy obuv pro teenagery na Spartoo

Protože chceme odpovědět požadavkům všech věkových skupin, máme speciální rubriku i pro teenagery. Spartoo pro ně připravilo modely obuvi, která je mezi mladými velmi oblíbená a budou ji rádi nosit do školy a mezi kamarády. Boty pro dospívající jsou určeny pro věkovou kategorii chlapců a dívek mezi 12-ti až 16-ti lety. Objevte tento speciální prostor mladé módy, kde naleznete hvězdné modely aktuální doby, novinky a stejně tak i modely obuvi za dobrou cenu.

Spojte módu a pohodlí u obuvi pro teenagery

Spartoo.cz připravilo velké množství modelů, které se budou líbit všem dospívajícím dospívajícím. Můžete vybrat pěkné nové botičky pro vaší holčičku, třeba nové kozačky, v pěkném dívčím designu nebo pohodové sandály nebo baleríny. To stejné naleznete i pro chlapce a mladé pány, třeba nové tenisky, které se budou hodit k jejich sportwear stylu.

Skvělé značky dostupné na našem webu

Objevte náš obchod s obuví on-line, kde naleznete ty nejlepší módní značky pro věkové rozpětí 12-16 let. Jsou zde k dispozici nové kolekce Converse, Geox, Nike, nesmíme zapomenout také na Vans a Adidas.

Objevte aplikaci Spartoo...
Klikněte zde

A pokuste se získat 2500 Kč tím, že se připojíte do našeho panelu

Sledujte nás na

Copyright © 2006 - 2021